Dizi Fragman Özeti


Unutma Beni 1254. Bölüm Özeti Şekerler kahvaltı ederken, Emine ani bir şekilde gelir. Neden gelmiştir, aklından neler geçmektedir? Hikmet’in bugün duruşması vardır. Yaman tanıklık eder, hakim ne karar vermiştir?

1 Nisan Unutma Beni 1254. Bölüm Fragmanı Hikmet mahkeme çıkışı Şerif’i yalnız yakalar, ameliyat olması konusunda ondan söz alır. Şerif babasına verdiği sözü tutacak mıdır? Nergis Şeker’i görmeye gelir, ona Çiğdem’le alakalı neler anlatıp, Şeker’in tepesini attıracaktır?

Unutma Beni 1254. Bölüm 1 Nisan Salı Nergis Çiğdem’in hamile olduğunu öğrenmiştir, bebeği düşürmek için bir karışım hazırlatır, Nergis bu ilacı Çiğdem’e içirebilecek midir? Melek yine Seda ve Zeynep’i görmek ister. Ali bunu engellemek için Seda’yı arayıp, ne yapmasını isteyecektir? Volkan deli gibi her yerde bebeği aramaktadır, bebeği Reyhan’ın aldığını öğrenecek midir?

Unutma Beni 1254. Bölüm Özeti 1 Nisan Salı

Unutma Beni 1254. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Hakkında Eleştiri Ve Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz…

 

 
Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.