Dizi Fragman Özeti


Unutma Beni 1247. Bölüm Özeti Erdem, Onur’la Çiğdem’in, İlkay’ın evinde gizlice buluştuğunu düşünmektedir, öfkeyle eve yönelir. Ebru onu durdurabilecek midir? Ebru için beklenen fırsat ayağına gelmiştir, Erdem’i teselli ederken yakınlaşırlar. Aralarında o gece neler yaşanacaktır? Şekerler kazayı duymuş, koşarak hastaneye gelirler. Hikmet’in durumu nasıldır? Polisler Şerif’i sorgularlar, Şerif geceye ait neler anlatacaktır?

21 Mart Unutma Beni 1247. Bölüm Fragmanı Direksiyonda kendisinin değil de Yaman’ın olduğunu hatırlayacak mıdır? Yaman’ın çarptığı adamın durumu nasıldır? Kurtulabilecek midir?

Unutma Beni 1247. Bölüm 21 Mart Cuma Reyhan hâlâ Emine’de kalmaktadır. Emine eve gelen hangi haberle yıkılacaktır? Ali geceyi Melek’in evinde geçirmiştir. Sabah gitmek için hazırlanırken ne olacaktır? Rıfat seferden eve döner, Güleser ve Volkan’ın Reyhan’ı tartakladığını öğrenecek midir?

Unutma Beni 1247. Bölüm Özeti 21 Mart Cuma

Unutma Beni 1247. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Hakkında Eleştiri Ve Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz…

 

 
Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.