Dizi Fragman Özeti


Unutma Beni 1242. Bölüm Özeti Tülay ağlayarak Ahmet’in mektubunu okur. Ahmet neler yazmıştır mektupta. Ali kendini riske atarak, Tülay’a ne teklif edecektir? Melek sonunda Ahmet’in evini bulur. Ali’yi yıllardır görmediği oğlu zannedip bağrına basar. Ali bu durumda ne yapacaktır?

14 Mart Unutma Beni 1242. Bölüm Fragmanı Bayram Şerif’i omuzlamış, hastaneye getirmiştir, durumu nasıldır? Ameliyat olmayı kabul edecek midir? Bayram çok üzgün bir şekilde Emine’ye gider, ona Şerif’in ölmek üzere olduğunu anlatabilecek midir?

Unutma Beni 1242. Bölüm 14 Mart Cuma  İlkay Çiğdem’e gittiğini söyleyip, Ali’yi görmeye gitmiştir. Türker aniden Çiğdem’e gelir. Çiğdem durumu idare edebilecek midir? Erdem Çiğdem’den kuşkulandığı için habersiz eve gelir. Çiğdem’in hangi halleri onu daha da öfkelendirecektir?

Unutma Beni 1242. Bölüm Özeti 14 Mart Cuma

Unutma Beni 1242. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Hakkında Eleştiri Ve Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz…

 

 

 
Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.