Dizi Fragman Özeti


Küçük Ağa 6. Bölüm Fragmanı 4 Mart Salı Mehmetcan ortalığı birbirine katıyor

4 Mart Küçük Ağa 6. Bölüm Annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali’yi peşinden koşturdukça koşturuyor.

Küçük ağa 6. bölüm fragmanı ve özeti Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey koşturacaktır. Sinem, İngiltere’ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır.

Mehmet Ağa, torun hasretine fazla dayanmaz ve soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan ise ortalığı yine fena halde birbirine katacaktır.

Küçük Ağa 6. Bölüm Fragmanı 4 Mart Salı

Küçük ağa 6. bölüm fragmanı izle,küçük ağa 6. bölüm fragmanı 4 mart salı,küçük ağa 6. bölüm özeti,Küçük ağa 7. bölüm fragmanı izle,Küçük ağa 7. bölüm fragmanı 11 mart salı,Küçük ağa 7. bölüm özeti

 
1 Yorum Yapılmış.


Etiketler:, , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.