Dizi Fragman Özeti


Deniz Yıldızı 994. Bölüm Özeti 31 Mart Pazartesi Melih, Esra’nın hamile olmadığını öğrendi ve rahatladı. Artık yapacağı planları daha rahat ve etkili kurabilecektir. Esra’nın planlarını hesaplayamayan Melih nasıl bir hamlE yapacaktır? Mustafa ve Suna evlilik tarihi almak için giderken Mustafa, Ozan’ın da kendileriyle birlikte yaşayıp yaşayamayacağını Suna’ya sorar. Suna buna verdiği cevap karşısında neden Mustafa’yı şaşkına çevirir?

31 Mart Deniz Yıldızı 994. Bölüm Fragmanı Esra her şeyin sorumlusu olarak Banu’yu görmektedir. Melih’le arasına girenin o olduğuna kanaat getirmiştir. Yapacağı planların Banu’nun hayatında ne gibi bir değişime neden olacağını hesaplayabilecek midir? Engin, Berna’ya çektiği silahın patlaması sonucu bir miktar gerilmiş ama bunun Berna’ya bir ders olduğunu düşünmektedir. Bunun geçici bir çözüm olduğunu düşünen Engin, Ayşe’nin sırrını Berna’nın yaymasını nasıl engelleyecektir?

Deniz Yıldızı 994. Bölüm Özeti 31 Mart Pazartesi

Deniz Yıldızı 994. Bölüm Özeti Hakkında Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz…

 

 
Etiketler:, , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.