Dizi Fragman Özeti


Beni Böyle Sev 55. Bölüm Fragmanı 14 Nisan Pazartesi Ömer’le kavga eden Ayşem sinir içinde yatakta dönüp durur. Ömer de ondan farklı değildir. Sonunda Ömer dayanamaz, Ayşem’in yanına giderek barışmak ister. Ancak beklenmedik bir durumla karşılaşır.

Nail’in evlilik teklifi karşısında Eda sevinçten havalara uçarken Reha sinirden deliye döner. Eda’yı cezalandırmaya kararlıdır. Oysa Eda, eski Eda değildir artık.

14 Nisan 2014 Beni Böyle Sev 55. Bölüm Fragmanı Taner’in birdenbire karşısına çıkmasıyla dehşete kapılan Seda korku içinde yardım beklerken, Haluk ve Deniz gelir. Taner, Burak ile ilgili onları uyarmaya çalışır. Taner’in söyledikleri herkesi şaşırtır, inanmak istemezler.

Beni Böyle Sev 55. Bölüm Fragmanı 14 Nisan Pazartesi
Beni Böyle Sev 55. Bölüm Özeti Fahriye’nin başına kötü bir şey geldiğini düşünen Reyhan perişandır. Mazhar’la birlikte her yere bakarlar.Ayşem gece uyandığında Ömer’i evde bulamaz . Panikleyen Ayşem Fahriye’nin yanına gider. Fahriye de Seda ve Reyhan’a ulaşamamaktadır.

Beni Böyle Sev 55. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz…

 

 
Etiketler:, , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.