Dizi Fragman Özeti


Beni Affet 530. Bölüm Fragmanı ve Özeti Osman’ın ablası Ziynet sayesinde aradığı cevabı bulan Feride, Cüneyt ve Dilek’le birlikte, eskiden Sabiha ninesinin yaşadığı evi bularak kafasındaki soru işaretlerini gidermeye çalışır. Dilek’in halası olduğuna inanan Feride, öğrendiklerinden sonra neye inanacağını şaşırır. Öte yandan Zühre; Feride ve Cüneyt’in geçmişteki yangını öğrenmesinden korkar.

Beni affet 530. Bölüm Özeti 31 Mart Pazartesi Kemal’e kendisini affetmesi için yalvaran Sevgi, herkesi korkutacak bir hamlede bulunur. Kemal’in Sevgi’ye tepkisi ne olacaktır? Bu sırada eve dönen Şahin ve Umut sevinçle karşılanırken, Umut’un Leyla’ya büyük bir sürprizi vardır. Öte yandan Bahar, babası Şahin’den şüphelenmeye başlar.

Beni Affet 530. Bölüm Özeti 31 Mart Pazartesi

Beni Affet 530. Bölüm Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz.

 

 
Etiketler:, , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.