Dizi Fragman Özeti


Beni Affet 517. Bölüm Fragmanı ve Özeti Bahar ve Kemal, tüm yaşananlara rağmen birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdır. Kemal’in kötü bir durumda olduğunu hisseden Bahar, kocasının yardımına koşar. Kemal’in başına gelen talihsiz olay, iki aşığın birleşme noktası mı olacaktır? Öte yandan Şahin’i takip eden Şebnem gördüklerine inanmak istemez. Ancak Şahin’le ilgili gerçekler daha fazla saklı kalmayacaktır.

Beni affet 517. bölüm fragmanı 12 Mart Çarşamba Tunç’un Dilek’le ilgili çevirdiği dolap ortaya çıkarak ailede tartışma yaratır. Tunç konusunda haklı çıkan Cüneyt’in Feride’yle arasındaki buzlar erimeye başlarken, Cüneyt’i Feride’nin gözünde küçük düşürmeye çalışan Tunç, hastaneden taburcu olan Dilek’e bir teklifte bulunur.

Beni Affet 517. Bölüm Özeti 12 Mart Çarşamba

Beni Affet 517. Bölüm Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz.

 

 
Etiketler:, , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.