Dizi Fragman Özeti


Beni Affet 516. Bölüm Özeti 11 Mart SalıBeni Affet 516. Bölüm Fragmanı ve Özeti Feride’ye iyi görünmeye çalışan Tunç Dilek’i ziyaret etmek için hastaneye gelir. Tunç yüzünden araları gergin olan iki aşık Feride ve Cüneyt ise Tunç’u orada görerek şaşkına döner. Tunç’un Feride’nin gözüne girmeye çalıştığını anlayan Cüneyt O’nu sıkıştırırken, konuyu araştıran Ferman Cüneyt’in şüphelerini doğrulayacak bir haberle gelir.

Beni affet 516. bölüm fragmanı 11 Mart Salı Son zamanlarda yaşananlardan bunalarak çekip giden Bahar, herkes tarafından aranırken, telaşa kapılan Kemal karısını nerede bulacaktır? Bu sırada Kemal Şahin’in hastalığıyla ilgili olumlu bir haber alırken, Kemal’in başına gelecek bir tehlike vardır. Şebnem ise Şahin’le ilgili şüphelerinden bir türlü kurtulamaz.

Beni Affet 516. Bölüm Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Belirtebilirsiniz.

 

 
Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.