Dizi Fragman Özeti


 Beni Affet 31 Mart-1-2-3-4 Nisan 2014 Bölüm Tüyoları  Beni Affet 31 Mart-1-2-3-4 Nisan 2014 Bölüm Tüyoları Beni affet dizisinde önümüzdeki hafta neler oluyor neler.  Beni Affet 31 Mart-1-2-3-4 Nisan 2014 Bölüm Tüyoları.Sevgi Kemal’in dizlerine kapandığında her şey durmuştur artık. Sevgi yaptığından utanmakta, af dilemektedir Kemal’den.. Ve Kemal’in yanıtı, dizlerine kapanmış Sevgi’nin, bir annenin anlayacağı, dildedir.

“Sizin yüzünüzden evladımı kaybettim. Ama siz benim yüzümden kızınızdan olmayacaksınız. Bu acıyı size yaşatmayacağım..” der, çeker gider.. Sevgi’yi affetmez, ama kızından da ayırmaz.

Öte yandan Şahin artık eve geri dönmüştür ama arkasında Şebnem’in gölgesi vardır. Şebnem sürekli Şahin’i sıkıştırmakta, Şahin yalanla söylemektedir. Sonunda bu yalanlarından birinin farklına, Bahar vardır. Babasının bir işler çevirdiğini düşünmeye başlayacaktır.

Beni Affet 31 mart -4 Nisan 2014 Bölüm Tüyoları Diğer Taraftan Leyla ve Umut için parmaklara yüzükler takılacaktır, onca acı, onca sıkıntıdan sonra, yepyeni bir aşkın filizleri atılacaktır. İki sevgili, parmaklarına takılacak yüzükle nişanlı olacak, haftanın ilk bölümlerinde onların aşkları tütecektir evden..

Feride ve Cüneyt’in hayatına bir anda düşen Ziynet’in, aylardır aradıkları Sabiha’ya giden yolda önemli bir bilgi vermiştir. Sabiha’nın adresi. Cüneyt ve Feride o adrese gittiklerinde, Sabiha’yla ilgili bir bilgi aramaktadırlar.. Aradıklarını da bulurlar, Sabiha’nın kocası..

İkili Sabiha’nın kocasına ulaşmak için yola çıktıklarında, yangına ve gerçeklere uzanan bir yolculuğun başında olduklarını bilmemektedirler. Onları bekleyen geçmiş, onları bekleyen gerçekler ve onları bekleyen bir yangın vardır.. Zühre Cüneyt’le Feride’nin bu maceraya düştüklerini öğrendiğinde Osman’dan yardım ister..

Ziynet’in aileye bomba gibi düşmesi, öteki cephede, Osman ve Zühre’yi de etkiler. Aylardır birbirlerine uzak kalan bu karı koca, her gün yan yana olduklarından, Osman sürekli Zühre’yi suçlamıştır. Ve bir gün, Zühre’nin boğazına kadar gelir bu suçlamalar, resti çektiği an, Ziynet’in duyduğu andır..

Ziynet, yıllar önce yaşanan bu kötü olayla ilgili Ziynet ne bilmektedir?

 Beni Affet 31 Mart-1-2-3-4 Nisan 2014 Bölüm Tüyoları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

 
Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.