Dizi Fragman Özeti


 Beni Affet 24-25-26-27-28 Mart 2014 Bölüm Tüyoları Beni Affet 24-25-26-27-28 Mart 2014 Bölüm Tüyoları Beni affet dizisinde önümüzdeki hafta neler oluyor neler. Beni Affet 24-25-26-27-28 Mart 2014 Bölüm Tüyoları.Kemal, annesinin karnındaki çocuğu kurtarmak için kendini çıldırasıya paraladı. Osman Kozan, torunu için malından mülkünden vazgeçti, herkes o küçücük yavru için seferber oldu ama Şebnem’in hain oyunu, küçük bir canı aramızdan aldı.. Ve Kemal’in bundan haberi yok.

Sevgi, Şebnem’in sebep olduğu bu “acı” durum için kendini yollara vurur, bilmeden, o kadının kim olduğunu anlamadan kapısına dayanır, ölüp giden küçük bir çocuğun hesabını sorma derdindedir, kendi suçu olduğunu unutarak..

Beni Affet 24-28 Mart 2014 Bölüm Tüyoları Kemal’den saklanan sır ortaya çıktığında yer yerinden oynar. Bu güne kadar ne yaptıysa sustuğu kadına karşı öfkesi giderek yükselir, Sevgi’yi ezip geçmek pahasına üzerine yürür ailenin.

“Sizden sadece bir şey istedim, o da karıma, karnındaki evladıma bakmanız!! Ben sizin babanızı kurtarmaya çalışırken siz benim canımı yaktınız..” Artık ipler kopmuştur, artık her şey bitmiştir.. Sevgi’nin içine düşeceği perişanlık, Bahar’ın içindeki acı, Kemal’in kalbine saplanan hançer..

Öte yandan Tunç şirketi ele geçirmiştir, Feride’ye olan aşkından vazgeçmeye de pek niyetli değildir, Feride “Tunç’un” kendisine hala aşık olduğunu Yıldız’dan öğrenir, bu hengamenin ortasında Cüneyt’e olan aşkını bir kez daha dile getirirken Feride, ailesinin de peşine düşmüştür. Müfit’in oğluna ulaşan Feride, “her şeyi bilen” Müfit’le ilgili, geçmişle ilgili neler öğrenecek, bu hafta izleyeceğiz.
Öte yandan bir anda, köyden, Osman Kozan’ın kardeşi Ziynet çıkar gelir. Osman’ın bu dünyada en korktuğu insandır Ziynet ve hiçbir şeyden habersizdir. Ne boşanmaları, ne çocuk meselesi, ne Eylül’ü hiçbir şeyi bilmemektedir. Osman yalvar yakar, “aman her şey yolunda gibi” davranın demesiyle işler karışır.

Eylül Cüneyt’e sırnaşmaya, Cüneyt babasına verdiği söz için susmaya, Feride olanları öğrenince delirmeye başlar. İşler giderek çıkılmaz bir duruma doğru sürüklenirken, Ziynet’in gelişi aslında, “Feride’nin” geçmişine de ışık tutacaktır..

Yer yer acı dolu, yer yer sevinç dolu, ama her şeyiyle bir “Beni Affet” haftası daha bizi bekliyor. Şebnem’in çırpınışları, Şahin’in böbrek meselesi, Cesur’un bütün bunlar karşısında alacağı tavır ve çook daha fazlası, yine Beni Affet’te..

Beni Affet 24-25-26-27-28 Mart 2014 Bölüm Tüyoları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

 
Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.