Dizi Fragman Özeti


 Beni Affet 17-18-19-20-21 Mart 2014 Bölüm TüyolarıBeni Affet 17-18-19-20-21 Mart 2014 Bölüm Tüyoları Beni affet dizisinde önümüzdeki hafta neler oluyor neler.Beni Affet 17-18-19-20-21 Mart 2014 Bölüm Tüyoları.

Şahin’in şahit olduğu manzara korkunçtur. Şebnem her şeyi öğrenmiştir artık. Şahin Şebnem’i kenara çekip içinde bulunduğu durumu, hastalığını anlatır. Şebnem’in bu yalanlara karnı toktur, aylardır kendisini aldattığını yüzüne vurur..
Bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır Şebnem, bütün her şeyi öğrenmek, Şahin’in sırlarını çözmek için kalkıp gecekonduya gelir. Şahin’in artık çıkışı kalmamıştır. Öte yandan Sevgi de ufaktan olanlardan kuşkulanmaya başlamıştır.

 Beni Affet 17-21 Mart 2014 Bölüm Tüyoları Kemal’se, bebekleri Asya’nın hayatını kurtarmanın derdine düşmüş, İran’a kadar gitmiştir. Bütün bir hafta boyunca Kemal’i uzaklardan göreceğiz ama bu çabasının meyvesini de alacaktır.
Kemal’den gelen haber bir anda aileye bomba gibi düşer, aranan böbrek bulunmuştur, Kemal İran’da istediğini elde etmiştir. Şahin bir anda uçağa atlar ve gider, Şebnem işlerin karışmasından dolayı rahatsızdır, neler olduğunu çözmek için artık aileye daha sık gidip gelmektedir.

Cüneyt iki adım atar, salonun ortasında durur, Feride’ye bakar, sonra Tunç’a, yavaşça Feride’nin yanına gider, belinden kavrar ve dudaklarından öper. Tunç “ne” yapacağını bir anda afallar. Cüneyt “daha ne kadar görmen gerekiyor Tunç” dediğinde, Tunç’un kalbine hançeri saplamıştır. Feride’nin her şeyi Cüneyt’tir, Cüneyt’inde!! Tunç bu darbeyle resmen yıkılır.
Öte yandan Yıldız ve Zühre ortaklığının sonucunda Açelya bir anda Tunç’un hayatına girer. Tunç ilk anda şüphelenemez ama sonra bu işin arkasında annesi ve Yıldız’ın olduğunu çözer, bu durumu lehine kullanmaya karar verir.
Şirketin satıldığını öğrenen Tunç, harekete geçer, ne yapıp edip o şirketi almak için kıyasıya bir mücadele başlar. Bu hafta, bu mücadeleyi izleyeceğiz, öteki taraftan Feride ve Dilek’in yakınlaşmalarını, ailelerini bulmak için harekete geçmelerini izleyeceğiz.

 Beni Affet 17-18-19-20-21 Mart 2014 Bölüm Tüyoları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

 Yorum Yapmak Kapalı.

Etiketler:, , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.