Dizi Fragman Özeti


 Beni Affet 10-11-12-13-14 Mart 2014 Bölüm TüyolarıBeni Affet 10-11-12-13-14 Mart 2014 Bölüm Tüyoları Beni affet dizisinde önümüzdeki hafta neler oluyor neler.  Beni Affet 3-4-5-6-7 Mart 2014 Bölüm Tüyoları.

“Kemal” diye attığı çığlık bütün mahalleyi ayağa kaldırır Bahar’ın, “Kemal” der, “kendine gel, aç gözlerini.. Kemal ne olur beni bırakma…”

Kemal ve Bahar, Şahin’in tuzağına düşmüş iki aşıktır, acıyla kıvranmaktadırlar, bir umut iki aşığı birbirine bağlayacak şeydir ama Kemal, evladından vazgeçmeyi asla göze almadığı için işler iyice çıkmaza girer. Boşanmalar, avukatlar, velayetler havada uçarken, bu bin bir emekle oluşmuş aşk, yok olmaktadır.

“Kemall…” diye evden fırlayan Bahar’ın kalbine ok gibi saplanan şey, Kemal’in evde baygın bir halde yatışıdır. Onun kalbi, onun ruhu Kemal’dir, onun her şeyidir. Annesi, kardeşi, babası bir yana Kemal bir yanadır..

Bahar’ın Kemal’ine koşuşu belki kısadır ama onu kollarına aldığında aslında her şeyi bir yana bırakması gerektiği insanın babası değil de aşkı olduğunu anlayacaktır. Kemal’siz bir Bahar, Bahar’sız bir Kemal’in olmasına imkan yoktur.

Öte yandan Cesur’un başına açılan işten kurtulması yeni yeni atılımlara gebedir. “Şahin’in nasıl bir adam olduğunu biliyor musun kardeşim” diye Şebnem’in karşısına çıkması, ona bildiklerini anlatması işlerin iyice karışmasına, Şahin’in foyasının ortaya çıkmasına sebep olacak fitili ateşler..

“Sözde her hastaneye bakmıştı değil mi Cüneyt” der, Tunç “hani, baktığı hastanelerden birinde bulduk Dilek’i..” Cüneyt’le Feride’nin arasındaki küçücük aralığa Tunç iyiden iyiye sızmaya karar vermiştir, bu durumu kullanmak için entrikalar çevirirken Dilek’e de yaklaşmaya başlar.

Feride “Dilek’i” bulduğu için mutluluk yaşarken, Cüneyt’in baktığı hastanede bir anda ortaya çıkan Dilek, Cüneyt’in dikkatinden kaçmaz. Tunç’un bu işte parmağı olduğuna emindir ve kurcalamaya başlar, öte yandan Tunç “aaa” der, “Dilek sen misin, halası..” der.. Bir anda Dilek’le yakınlaşır ve ona “eskiden” Feride’ye verdiği evin anahtarını uzatır..
Dilek bir anda, tanımadığı bu “sevimli” adamla karşı karşıya gelir ve ne yapacağını bilemez kendisine uzatılan anahtara bakarken..

Öte yandan “Tunç’un” bu kadar Feride’yle ilgilenmesi Eylül’ün dikkatini çeker, “bunun” altında ne vardır? Cüneyt’in canını yakmak mı, yoksa başka bir şeyler mi? Eylül’de bunu araştırmanın peşine düşer ve karşılaştığı şey resmen onu şok eder..

 

 

Beni Affet 10-11-12-13-14 Mart 2014 hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

 
Etiketler:, , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.