Dizi Fragman Özeti


Aşkın Bedeli 146-147-148-149-150. Bölüm TüyolarıAşkın Bedeli 146-147-148-149-150. Bölüm Tüyoları Hayriye, Gülsüm ve Veda nişan töreni için hazırlık yapmaktadır. Nil çok heyecanlıdır. Nişan töreninde Poyraz’ın tutukluğunu gören Nil, ona her şeyi unutturacağını söyler. Yaman ve Gülnara küçük de olsa bir yakınlaşma içindedir. Sedef ise Poyraz’ın evlilik kararından habersizdir.

Aşkın Bedeli Tüyoları Ve Yorumları Özge ile arası kötü olan Cem, nişanda Mümtaz’ın bir arkadaşının kızı ile tanışır. Cem yeni bir aşka yelken açmak üzeredir. Gülsüm’ün tekrar intihar edeceğinden korktuğu için ondan ayrılamayacağını Dicle’ye anlatan Ferhat, evdeki parayı bulur. Dicle ve Canan’ın parayı Betül’den aldığını itiraf etmeleri gerekecektir. Havva’yı avucunun içine alan Betül, onu dava açmaya ikna eder.

Aşkın Bedeli Haftalık Tüyoları Gülsüm memleketine dönmek istese de Hayriye buna izin vermez. Dicle’yi çağırarak Ferhat’ın peşini bırakmasını söyler. Ferhat’ı bırakmayacağını söyleyen Dicle, Hayriye’den ağır bir tokat yer. Bunu öğrenen Ferhat hesap sormak için Hayriye’nin yanına gider ve ağır bir kavga yaşanır. Bu tartışmayı kaldıramayan Hayriye fenalaşır. Bütün yaşananlardan sonra Ferhat Gülsüm’le konuşur ve ayrılmak istediğini söyler. Bu durumu kabullenmiş görünen Gülsüm intihara kalkışır.

Aşkın Bedeli 2014 Tüyoları Yorumları Veda reçellerini tanıtmak için küçük bir parti düzenler. Partiye gelen Betül, Ender ve Veda’nın tadını kaçırmak için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. Betül bir yandan Veda ile uğraşırken bir yandan da Cem’in başının neden dertte olduğunu araştırmaktadır. Betül’ün Cem’le ilgili gerçekleri öğrenmesi an meselesidir.

 
Etiketler:, , , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.