Dizi Fragman Özeti


Aşkın Bedeli 141-142-143-144145. Bölüm TüyolarıAşkın Bedeli 141-142-143-144-145. Bölüm Tüyoları Poyraz bütün aileyi toplayarak, Nil’le birlikteliğini açıklar. Veda dışındaki herkes bu birliktelikten mutlu olur. Bütün ailenin desteğini alan Poyraz, Nil’le ilişkisini Uğur’a da anlatır ve Uğur’un gösterdiği olgun tavır karşısında oldukça şaşırır. Fakat bu ilişki; Nil’in, Selen’in Uğur’un gerçek annesi olmadığını bildiğini söylemesiyle bozulur. Poyraz, bu durumu bildiğini kendisinden saklamasına oldukça kızar ve çift ayrılma noktasına kadar gelir. Kendisini affettirmek için evde bir akşam yemeği hazırlayan Nil başarılı olur ve Poyraz’la tekrar bir araya gelirler.

Aşkın Bedeli Tüyoları Ve Yorumları Burmalı Asiye hem Gülnara’ya hem de Sedef’e karşı planlar yapar. Gülnara’yı başka bir işe gönderip, yokluğundan istifade ederek Sedef’i konsomasyona çıkarmak ister. Son anda gelerek Sedef’i kurtaran Gülnara, Burmalı Asiye’de daha büyük bir öfke yaratır ve bu noktadan sonra Sedef üzerindeki baskılar daha da ağırlaşır. Baskılara daha fazla dayanamayan Sedef, Burmalı Asiye’yle büyük bir kavga eder. Fakat şimşekleri üzerine çeken Yaman olur. Gülnara’nın konsomasyona çıkmasını engelleyen Yaman, Burmalı Asiye’nin hışmına uğrar ve işten atılır.

Haşmet Dicle’den para ister. Duruma el koyan Ferhat, Haşmet’e dersini verir. Fakat parayı ödemesi gerekmektedir. Parayı Cem’den isteyen Ferhat, Cem’in umursamaz tavrı karşısında oldukça büyük bir üzüntü yaşar.

Aşkın Bedeli Haftalık Tüyoları Gülsüm memleketine dönmek istese de Hayriye buna izin vermez. Dicle’yi çağırarak Ferhat’ın peşini bırakmasını söyler. Ferhat’ı bırakmayacağını söyleyen Dicle, Hayriye’den ağır bir tokat yer. Bunu öğrenen Ferhat hesap sormak için Hayriye’nin yanına gider ve ağır bir kavga yaşanır. Bu tartışmayı kaldıramayan Hayriye fenalaşır. Bütün yaşananlardan sonra Ferhat Gülsüm’le konuşur ve ayrılmak istediğini söyler. Bu durumu kabullenmiş görünen Gülsüm intihara kalkışır.

Aşkın Bedeli 2014 Tüyoları Yorumları Veda reçellerini tanıtmak için küçük bir parti düzenler. Partiye gelen Betül, Ender ve Veda’nın tadını kaçırmak için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. Betül bir yandan Veda ile uğraşırken bir yandan da Cem’in başının neden dertte olduğunu araştırmaktadır. Betül’ün Cem’le ilgili gerçekleri öğrenmesi an meselesidir.
Etiketler:, , , , , , , ,

Tüm Dizi Film Fragmanları izleyebilirsiniz Sitemizde Telif Haklarını İhlal Edici içerikler Bulundurulmaz.Fragmanozeti.net adresinde Dizi Bölümleri Yayınlanmaz.İstek Ve Önerileriniz için iletisim kısmını kullanınız en geç 1 hafta içinde yetkililer tarafından cevap verilecektir.